• TurkishEnglishGermany

Yeni web sitemiz yayında!

Müzik bizim için insanları, şehirleri, ülkeleri bir araya getiren ve birbirlerini anlayabilmelerini sağlayan evrensel dildir. Biz bu evrensel dili kullanarak çevremizi, ülkemizi daha iyi, daha mutlu bir geleceğe taşıyacağımıza inanıyoruz. Bu hayali gerçekleştirmek için çalışıyor ve müzik yapmayı herkes için daha ulaşılabilir kılmayı hedefliyoruz.

DEĞERLERİMİZ
– Uzmanlık, Bilgelik:
Bilmek hepimize güven verir. Bizi daha iyi hissettirir. Sefa Müzik, müziği bilen, danışılan, öğretendir, kaynaktır. Bilgi ve uzmanlıkla yan yana duran kibir Sefa Müzik’te asla barınamaz.

– İyilikseverlik:
Her yaştan ve her seviyeden müzik bilgisine sahip insanlara müziği sevdirmek, onların bu dünyaya katılmasını sağlamak, Sefa Life çatısı altında uzun yıllar boyunca onlarla bir arada olmak için en güçlü motivasyon kaynağımız önce onları mutlu etmektir.

– Dürüstlük, Şeffaflık:
Müşterilerimizden gizlediğimiz sırlarımız yoktur. Sefa Müzik müşterileri satın alacakları ürünün tüm özelliklerini her yönüyle Sefa Müzik’ten öğrenir. Sefa  müşterileri tam olarak ihtiyacı olan hizmeti ve doğru ürünü en doğru fiyatla alır.

ÇALIŞANLARIMIZ:
    Her Sefa Life çalışanı, iletişime geçtiği ya da kendisiyle iletişime geçen müşterilerini, yeni bir ilişkinin, dostluğun, başlangıcı için bir fırsat olarak görür. Sefa’nın amacı satışı tamamlamak değil, yeni bir ilişki başlatmaktır. Herkes için müzik yapmayı daha ulaşılabilir hale getirmek tüm Sefa Life çalışanlarının sorumluluğudur. Bunu sağlamak için tüm Sefa çalışanları değerlerine sahip çıkar, uygular ve uygulatır.

YORUM YAP

YORUMLAR

Avatar
order bupropion 10 Ocak 2021

I am only writing to make you understand what a remarkable experience our princess undergone viewing your webblog. She picked up some things, which included what it is like to possess an ideal teaching spirit to make the mediocre ones without difficulty master specified tortuous things. You undoubtedly surpassed readers’ expected results. Thanks for rendering those useful, trustworthy, revealing as well as unique tips on your topic to Mary.

Cevapla
Avatar
order zyprexa 10 Ocak 2021

Thanks for the recommendations on credit repair on this amazing site. A few things i would tell people is always to give up the actual mentality they can buy today and pay out later. Like a society we all tend to do that for many issues. This includes getaways, furniture, and also items we would like. However, you should separate the wants out of the needs. While you’re working to raise your credit score make some sacrifices. For example it is possible to shop online to save cash or you can visit second hand retailers instead of pricey department stores regarding clothing.

Cevapla
Avatar
Apowlip 17 Mart 2021

https://vslevitrav.com/ – levitra samples

Cevapla