• TurkishEnglishGermany

BİZ KİMİZ ?

BAKIŞ AÇIMIZ VE AMACIMIZ

Müzik bizim için insanları, şehirleri, ülkeleri bir araya getiren ve birbirlerini anlayabilmelerini sağlayan evrensel dildir. Biz bu evrensel dili kullanarak çevremizi, ülkemizi daha iyi, daha mutlu bir geleceğe taşıyacağımıza inanıyoruz. Bu hayali gerçekleştirmek için çalışıyor ve müzik yapmayı herkes için daha ulaşılabilir kılmayı hedefliyoruz.

DEĞERLERİMİZ
– Uzmanlık, Bilgelik:
Bilmek hepimize güven verir. Bizi daha iyi hissettirir. Sefa Müzik, müziği bilen, danışılan, öğretendir, kaynaktır. Bilgi ve uzmanlıkla yan yana duran kibir Sefa Müzik’te asla barınamaz.

– İyilikseverlik:
Her yaştan ve her seviyeden müzik bilgisine sahip insanlara müziği sevdirmek, onların bu dünyaya katılmasını sağlamak, Sefa Life çatısı altında uzun yıllar boyunca onlarla bir arada olmak için en güçlü motivasyon kaynağımız önce onları mutlu etmektir.

– Dürüstlük, Şeffaflık:
Müşterilerimizden gizlediğimiz sırlarımız yoktur. Sefa Müzik müşterileri satın alacakları ürünün tüm özelliklerini her yönüyle Sefa Müzik’ten öğrenir. Sefa  müşterileri tam olarak ihtiyacı olan hizmeti ve doğru ürünü en doğru fiyatla alır.

ÇALIŞANLARIMIZ:
    Her Sefa Life çalışanı, iletişime geçtiği ya da kendisiyle iletişime geçen müşterilerini, yeni bir ilişkinin, dostluğun, başlangıcı için bir fırsat olarak görür. Sefa’nın amacı satışı tamamlamak değil, yeni bir ilişki başlatmaktır. Herkes için müzik yapmayı daha ulaşılabilir hale getirmek tüm Sefa Life çalışanlarının sorumluluğudur. Bunu sağlamak için tüm Sefa çalışanları değerlerine sahip çıkar, uygular ve uygulatır.

Sefa Life